הכרזה

Collapse
No announcement yet.

הפרלמנטום ונילה - הסוף של טימבלאסט

Collapse
X
Collapse
  •  

• הפרלמנטום ונילה - הסוף של טימבלאסט

גל ונילה, כתבת וסוקרת הפרלמנטום ונילה.
    "טיםבלאסט" הסוף?

הסוף לדיקטטורת טים בלאסט, סוכנים כפולים,לונדון והמון המון המון מידע.

הפרק שעלה בערוץ הפרלמנטום אמש הסעיר את הצופים וגרם המולה רבה עבור הצופים, הבאנו לכם חדשות מהשטח.
    המחתרת שמכילה את דוד 2BOF (ראש המחתרת), תומר קרוקס סוסי, בר אקו משרום, מגה נועם, אוסלוט לזולי וסטינגר ישראל,
    יצאה למלחמה מול השלטון הדיקטטורי (טים בלאסט)
    בפרק מוצג פריצה לבית הפרלמנט וניסיון להרוג את מישל וטים בלאסט, אחרי ריב גדול בין טים בלאסט למחתרת, מישל סיפר לבלאסט שהוא סוכן כפול של המחתרת. ואז העניינים מתחממים בלאסט מספר שהוא בכלל סוכן כפול של אוסלוט וכן האלה. אחרי שגילו שכל המחתרת סוכנים כפולים של אנשים מגה נועם בא בהצהרה ומספר שגם הוא סוכן כפול אך של מטרו סקין גיימס.
    מטרו הוציא הודעה בתאריך ה-1 לספטמבר 2017 (כמעט לפני שנה!) שהוא מפליג ללונדון ועוזב את אי הפרלמנט.
    בוא נודה בזאת, אף אחד מאיתנו לא האמין שמטרו יחזור! ועוד לא בכזאת דרך. *

אני רואה את העלילה מתפתחת בדרך מאוד מיוחדת, הרי בתחילת העונה נועם התחיל לבנות את החצילונה פארק שלו וכרגע המבנה הזה לא מקדם את העלילה חוץ מבלייבים של נועם, אני חושבת שמישהו יכול להציע חוק להריסת החצילונה פארק עכב זה שהמקום לא מתקדם ואז מישהו יגיד שמה שקורה בפרלמנטום כבר לא פייר וצריך שיהיה ראש אי, וכאן אני רואה את הצופים נכנסים לתמונה! משתתפים בבחירות 'ראש האי' ואת חברי הפרלמנט מתמודדים,מקימים מפלגות, מעצבים לעצמם פוסטרים ועוד...
    הפרלמנטום הם קבוצה של אנשים חכמים ומוכשרים אני מאמינה שהם יצליחו לקדם את העלילה בדרך מרתקת.
    זאת הייתה נקודת המבט שלי על פרק זה.
    גל ונילה,
    galparlanews@gmail.com
      Posting comments is disabled.

Categories

Collapse

Article Tags

Collapse

אין תגיות עדיין.

Latest Articles

Collapse

• הפרלמנטום ונילה - סדר בעיניינים
      על ידי MegaNoam
      גל ונילה כתבת וסוקרת הפרלמנטום ונילה
      הטיסה האחרונה?!
      חברי הפרלמנט מתכוננים לתיקון החופשה הקודמת ובונים מטוס ענקי אשר אמור להביאם ליעד.
      עונה 4 התחילה ב-26 למרץ 2017, ועתידה להסתיים בקרוב. במהלך פרקי הסיום של עונה 3 נודע לצופים שחברי הפרלמנט מתכוננים להפלגה ובנו ספינה גדולה (ואפילו צילמו קטע בו
      ...
      30-08-2019, 09:11 PM
    • הפרלמנטום ונילה - הסוף של טימבלאסט
      על ידי MegaNoam
      גל ונילה, כתבת וסוקרת הפרלמנטום ונילה.
      "טיםבלאסט" הסוף?

הסוף לדיקטטורת טים בלאסט, סוכנים כפולים,לונדון והמון המון המון מידע.

הפרק שעלה בערוץ הפרלמנטום אמש הסעיר את הצופים וגרם המולה רבה עבור הצופים, הבאנו לכם חדשות מהשטח.
      המחתרת שמכילה את דוד 2BOF (ראש המחתרת), תומר קרוקס
      ...
      30-08-2019, 09:09 PM
    • Minecon Earth וכל מה שמגיע למיינקראפט 1.14
      על ידי MegaNoam
      Minecon Earth 2018
      אמש אירע אירוע המיינקראפט העולמי Minecon Earth לשנת 2018, מזה כבר פעם שנייה ברציפות שMojang עורכים כנס אינטרנט עולמי אשר משודר לאלפי אנשים מכל העולם!
      במהלך המיינקון, הוכרז בעיקר דברים חדשים שיגיעו למיינקראפט במהלך 2019 בMinecraft 1.14, שקיבל את השם "Village and Pillage"
      באירוע
      ...
      30-08-2019, 09:06 PM
    Working...
    X