הכרזה

Collapse
No announcement yet.

לאזן את המשחק אגוורס

Collapse
X

• מיון
  • זמן
  • הצג
Clear All
new posts

• הצעה | לאזן את המשחק אגוורס

שלום שמי במיינקראפט vuvu2k ואני רוצה לדבר על האגוורס בשרת.
    מי ששיחק באגוורס בשרת כנראה ראה שהמשחק כמעט ולא מאוזן, כלומר רק מי ששולט באמצע רוב הסיכוים מנצח (רוב הפעמים). הציוד שאפשר להשיג באמצע יותר מידי חזק יחסית לדברים שקונים עם גולד ואירון. ההצעה שלי לתקן את בעיה זו היא, לעשות שחלק מהדברים שאפשר לקנות בדימונד/אמרלד השחקנים יוכלו לקנות גם עם אירון/גולד לדוגמא: חרב דימונד עם שארפנס 1 יעלה 25 יהלומים, אבל גם 75 גולד.
    עוד דבר מאוד בעיתי הדימונד פיקאקס. רוב האנשים משתמשים בשרת כהגנה על הביצה אובסידין, אבל הבעיה היא שאפשר לחצוב נורמלי אובסידין רק עם דימונד פיקאקס שאפשר להשיג רק באמצע, ובגלל זה אף אחד חוץ מהקבוצה ששולטת באמצע לא יכולים לשבור ביצים של קבוצות אחרות. ההצעה שלי לתיקון בעיה זו היא שהדימונד פיקאקס הכי פשוט יעלה בגולד ולא בדימונדס.
    בנוסף אם אתה לא שולט באמצע הארמור הכי טוב שאתה יכול להשיג הוא ארמור שרשרות, ובאמצע אפשר להשיג ארמור מדימונד. מה שנותן סיכוי הרבה יותר נמוך ואפילו כמעט ובילתי אפשרי להרוג את מי ששולט באמצע. ההצעה שלי היא שארמור מאירון יעלה בגולד ולא בדימונד.
    בקיצור לדעתי צריך לאזן את המשחק, שגם לשחקנים שלא שולטים באמצע יהיה להם סיכוי גבוה יותר ממה שיש להם עכשיו לנצח.

אשמח מאוד שהצעתי תיתקבל!
    vuvu2k
    נערך לאחרונה על ידי vuvu2kk, https://forums.parlamentum.co.il/member/284-vuvu2kk בשעה 15-05-2021, 10:49 AM
Working...
X