הכרזה

Collapse
No announcement yet.

התנהגותו המכפישה של ליאור עמית

Collapse
X

• מיון
  • זמן
  • הצג
Clear All
new posts

• התנהגותו המכפישה של ליאור עמית

זה היה יום רביעי רגיל, אני עבדתי על פרלהמימ שעבדתי עליו במשך שעות ארוכות. רציתי לשתף את הפרלהמימ האיכותי עם חברי וכיוון שלא סיימתי שיתפתי את מסכי ופתאום חבר הצוות ליאור עמית החל לצעוק משפטים כמו "אתה מוציא עלי דיבה" , "אתה לא מכיר אותי בכלל" ו"דוויב הוא סימפ". לאחר מכן הוא גם הטיף לי מוסר והמשיך לומר "אתה מוציא עליי דיבה", "אתה לא מצחיק" ו"תפסיק לקרוא לי עגבנייה". הפרלהמימ שעבדתי עליו בכלל לא היה קשור אליו בשום צורה שהיא חוץ מזה שהפנים של הסקין שלו מלפני הרבה זמן הופיע שם, ובכלל לקחתי את התמונה של הסקין מחשבון הnamemc של אדם אחר. הוא גם אמר שאני קראתי לו בשמות ושאני העלבתי אותו למרות שלא היה שום כוונה לעלבונו ופגיעה בכבודו. הוא אמר גם שאם אני אמשיך זה לא ייגמר בטוב ואמר לי, ואני מצטט, "יימך שמך". הוא המשיך לצעוק ולפגוע בכבודי ובביטחוני העצמי. לא רק שזוהי התנהגות שאני לא מצפה מכל אדם שהוא, אלא במיוחד מחבר צוות בשרת. המקרה הזה לימד אותי שגם בעץ המגדל תפוחים מובחרים יכול מדי פעם לגדל תפוח חמוץ ומבחיל.
    בברכה ליאור גיימינג
    נערך לאחרונה על ידי liorgaming, https://forums.parlamentum.co.il/member/310-liorgaming בשעה 19-05-2021, 08:25 PM

גם לי זה קרה פעם

הגב

אני לא טומטו

הגב

Working...
      X