הכרזה

Collapse
No announcement yet.

בובי, צדיק או גזען?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Collapse
X

• מיון
  • זמן
  • הצג
Clear All
new posts

• עזרה | בובי, צדיק או גזען?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

תמיד חשבתי שהצוות נבחר בקפידה והוא מורכב מהטובים ביותר. אך לאחר התקרית עם ליאור עמית התחלתי לפקפק במחשבה זו. חשבתי לעצמי שאם חבר צוות אחד יכול להיות תפוח רקוב אז אולי לא כל התפוחים בסל הם טריים כמו שהם נראים. חששותיי שליוו אותי מאז התקרית שקרתה עם ליאור, התממשו ממש לפני דקות בודדות. הייתי בשיחה עם חבר הצוות בובי האהוב והאהוד על ידי כולם. כל הבנים רוצים להיות כמותו, וכל הבנות רוצות להיות איתו. לכן המילים אשר יצאו מפיו היו מפתיעות ומזעזעות עוד יותר. בובי, שהיה רגוע והיה שקט, החל לצעוק ולקלל. מילות הגנאי אשר יצאו לו מהפה היו פוגעות, קשות ומעליבות. המילים אשר יצאו לו מהפה היו כו חריפות שאני לא אציין אותם בכדי לא לפגוע בתדמיתו של בובי. בובי האדם שהערצתי, פתאום הראה צד אחר של עצמו, צד שאני מקווה שהוא לא יראה לעולם. צד שאני לא מאחל לאף אדם לראות אותו. אני מקווה שפוסט זה יראה לכם שלא מה שרואים הוא בהכרח מה שנכון..
    בברכה ליאור גיימינג

אני אמשיך לגלות את האמת לגבי חברי הצוות בפוסט הבא: "אנג'ל - לא בדיוק המלאך שנראה לכולם"
    נערך לאחרונה על ידי liorgaming, https://forums.parlamentum.co.il/member/310-liorgaming בשעה 19-05-2021, 08:39 PM

אני אוהב אותך ליאור גיימינג

הגב

בובי חשבתי שלא תראה את הצד הזה יותר אבל אני מבין שאתה לאט לאט משתנהלרעה...

הגב

Working...
      X