הכרזה

Collapse
No announcement yet.

אנג'ל - לא בדיוק המלאך שנראה לכולם

Collapse
X

• מיון
  • זמן
  • הצג
Clear All
new posts

• עזרה | אנג'ל - לא בדיוק המלאך שנראה לכולם

לאחר התנהגותם של ליאור עמית ובובי הבנתי שכנראה צוות העוזרים של הפרלהגיימס מכיל יותר ממה שנראה לעין. אבל לא ציפיתי שהתפשטות המחלה של התנהגות זו תפגע גם בצוות הדיסקורד. אך כנראה שטעיתי. חשבתי שקיימת בעיה רק בצוות שרת המיינקראפט אך טעיתי, ונראה שגם שרת הדיסקורד הוא לא מקום בטוח. המקרה הזה הגיע מאדם שלא ציפיתי זאת ממנו, ואני מניח שגם אף אחד מכם לא ציפה. עוזר הדיסקורד החדש אנג'ל ששקט ותמיד נחמד עשה מעשה לא צפוי. בשונה מהמקרים האחרים הוא לא קילל או אמר מילים לא נאותות אך התנהגותו היא עדיין בלתי נסלחת. במהלך בנייה בפלוטים של אולם היום הולדת של אור לייבל, אנג'ל החל להטריל ולהשתמש בצבע שחור ולפגוע בעיצוב האולם. מעשה זה בטוח תוכנן מראש ולא היה רק בלהט הרגע שכן, כל זה נעשה כשבעל הפלוט לא היה מחובר. בנוסף לקח הוא גם צעק למשך כמה שניות בשיחת דיסקורד מה שהיה לא נעים לכל נמעני השיחה. אני מניח שהתנהגות זו , בשונה מהתנהגותו בפלוטים, אכן היית בלהט הרגע ועל כך אני סולח לו. אבל מקרה החבלה שהוא עשה ועוד בכדי לפגוע ביום ההולדת של אדם בשרת, זהו דבר בלתי נסלח!!. מקרה זה היה די אירוני, שכן צוות הדיסקורד פגע בשרת המיינקראפט, בעוד שצוות שרת המיינקראפט פגעו באחרים בדיסקורד. נראה שכל אחד מהם הוא מנהג בצורה נאותה רק במקום שבו הם חברי צוות, אך זה לא אומר שבמקומות אחרים מותר להם להתנהג בצורה פחות מכבדת ולפגוע באחרים. אני מקווה שלא יהיו עוד מקרים ושזה הסוף, אבל נראה שעד עכשיו טעיתי מה שאומר שזוהי כנראה רק ההתחלה...
    מאחל טוב לכולם, ליאור גיימינג.
    נתראה בפוסט של מחר - "חמוסי - חמוס הבית או חמוס מבאיש?!?!"
Working...
X