הכרזה

Collapse
No announcement yet.

כתוב סיפור על הפרלמנטום!

Collapse
אשכול זה נעול
X
X

• מיון
  • זמן
  • הצג
Clear All
new posts

• תחרות ← כתוב סיפור על הפרלמנטום!

שלום וברוכים הבאים לתחרות הראשונה (אך לא האחרונה) שלנו בפורום!
    הזוכה בתחרות יקבל חולצה + מדבקה של הפרלמנטום מהחנות!
    את הזוכה נקבע לפי יצירתיות וכתיבה תקינה.

עקרון התחרות מאוד פשוט:
    יש להגיב לאשכול זה עם סיפור בצורת תסריט, ספר או כל פורמט אחר שיספר עלילה על הפרלמנטום.
    הסיפור חייב להיות ביקום הפרלמנטום ובאותו קו העלילה שהיה עד עכשיו, כלומר שכל מה שהיה בסרטונים הוא קרה גם ביקום הסיפור שלכם.

מבנה התגובה שלכם צריך להיראות כך:
    שם - [השם שלכם]
    סיפור - [הסיפור שלכם]

שימו לב שמי שלא ישלח את הסיפור במבנה שמופיע למעלה לא ישתתף בתחרות.
    התחרות תסתיים ביום א' 24.7.20.
    הסיפור לא מכוון לשימוש בפרלמנטום עצמו אלא זה רק לצורך תחרות.
    בהצלחה לכולם ומצפים לראות סיפורים מעניינים!
    נערך לאחרונה על ידי 2BOF, https://forums.parlamentum.co.il/member/1-2bof בשעה 24-07-2020, 03:39 PM

השם שלי - Smizi
    זהי ההצעה שלי : אני מציע הצעה כזאת שהם חוזרים בזמן עד לתחילת עונה 2 (עוד לפני שהעיר של עונה 2 הוקמה )במדבר והם מגיעים לעיירה בסגנון המערב הפרוע אני דיי חושב שזה יכול להיות טוב שיהיו שריפים וכל מני דברים מגניבים שקשורים למערב הפרוע בעונה החדשה והם מגיעים לעיירה שהם מעונה 2 עד 5 לא ידעו על קיומה שבה נמצאים כמה אנשים (מהאנשים החדשים בפרלה ( לא כולם ) וחברי הפרלמנט מצטרפים אליהם ובהמשך העונה מצטרפים אנשים דרך אירועים שונים נגיד פרפלגול מגיע בתור קאובוי נודד ויהיו כנופיות של אנשים (מחלק האנשים החדשים ) שיהיו כנופיות שודדים ובהמשך הם ייצטרפו לעיר הפרלה בתור האנשים הטובים
    ולדעתי צריך מישהו שיהיה הרע בסיפור... העונה...
    נ. ב
    אני יודע שזה לא הכי תסריטי
    בהצלחה !
    נערך לאחרונה על ידי StiNgeR, https://forums.parlamentum.co.il/member/2-stinger בשעה 22-07-2020, 07:48 PM

הגב

• emgi2007
      emgi2007 הגיב
      Editing a comment
      שם: נדב ורדי
      הצעה: אתם מגיעים דרך הפורטל ליקום מקביל שבו כולכם מתתם בגלל אשכנזי (לאותו אשכנזי יש יכולת טלפורט) ועכשיו אשכנזי שולט בעולם הוא מגלה שאתם הגעתם ליקום שלו ומשמיד את הפורטל אחר כך הוא מתחיל לצוד אתכם אחד אחרי השני חלקכם מצליחים לברוח ובונים בונקר מתחת לאדמה בנתיים אשכנזי הקים מחנה שבויים שבו כל מי שאשכנזי תפס נמצאים ושם הוא מעביד אותם ומענה אותם באותו זמן בבונקר שהופך לעיר ענקית אתם אוספים ציוד ומתכננים לפרוץ למחנה השבויים אתם מצליחים לפרוץ למחנה ולשחרר את כולם ועל הדרך דוד מגלה שאשכנזי הוא חייל של סטינגר מהעתיד יותר שלח כדי להרוג אתכם דוד מספר על זה לכולם ואתם חושבים מה לעשות.בנתיים אשכנזי גילה שפרצתם למחנה ומתרגז אז הוא קורה לסטינגר מהעתיד יותר לעזרה (לאותו סטינגר יש כוחות על אתם תחליטו מהם יהיו) ביחד עם סטינגר אשכנזי מגלה איפה הבונקר ותוקף אותו הוא כולא את כולכם ולפני שהוא עומד להרוג את כולכם סטינגר מהעתיד בוגד באשכנזי ואומר לו שהוא שם מלא טי אנד טי והוא עומד לפוצץ את כל המקום הוא מפוצץ את המקום אבל אשכנזי משתמש ביכולת הטלפורט שלו כדי להעביר אתכם למקום בטוח ושם הוא אומר לכם שהוא מצטער על מה שהוא עשה והוא מבקש מכם שתעזרו לו להלחם בסטינגר מהעתיד יותר אחרי התלבטות קשה אתם מסכימים לעזור לו בתני שהוא לעולם לא יפגע בהם אשכנזי מסכים וביחד אתם יוצאים להלחם נגד סטינגר מהעתיד יותר! ואתם תחליטו עם אתם מנצחים או לא זה היה הסיפור הגרוע שלי אני מקווה לזכות (תשלחו לי אימייל אם אתם שאני אכתוב את כל הסיפורים של העונות הבאות!)))
      נערך לאחרונה על ידי emgi2007, https://forums.parlamentum.co.il/member/75-emgi2007 בשעה 26-07-2020, 03:09 PM

תיקון : השם שלי במקום ההצעה שלי בתחילת ההודעה

הגב

• OVOOLIFE
      OVOOLIFE הגיב
      Editing a comment
      שם- OVOOLIFE
      זו ההצעה שלי: יש כנופיה חדשה ומסוכנת בעיר הפרלמנטום שקוראים לה המיינרים/The Miners ויש להם בסיס סודי מתחת לאדמה. מה שהם עושים זה הם חופרים חורים מתחת לאדמה ומכניסים לשמה אנשים. את האנשים שהם תופסים הם שוטפים להם את המוח ומצרפים אותם לכנופיה שלהם. הכנופיה הולכת וגדלה ואז ראש העיר טימבלאסט מכריז שבגלל המיינרים אסור לדרוך על האדמה בכלל כי זה הגיע למצב שמי שדורך על האדמה ישר המיינרים תופסים אותו. בסופו של דבר המיינרים יוצאים מתחת לאדמה ומתחילים לתקוף את חברי הפרלמנט שנשארו. אחרי קרב ארוך בין המיינרים לשאר חברי הפרלמנט חברי הפרלמנט אומרים למי שנשטף לו המוח זכרונות מעוררים ואז הם חוזרים לצד של חברי הפרלמנט ואז הם מנצחים את כל שאר המיינרים ומגרשים אותם מהעיר. הערות: המיינרים שידברו יהיה להם תוכנה לשינוי קול חוץ מחברי הפרלמנט שנשטף להם המוח. אפשר לעשות גם שאחד מחברי הפרלמנט נופל בזמן שהשני צועק לו מילים אחרונות. אתם יכולים לעשות עם זה כל מיני דברים ולשדרג את הסיפור. ואם אתם רוצים שאני יעשה את זה הנה הדיס שלי: OVOOLIFE#0434

השם-עמית לוי

סיפור-
    אמצע העונה (יום גשום) סופר דנישי יוצא מחוץ לביתו ברק פוגע בדיוק מולו וסטינגר מהעתיד בא...

דנישי: אבא אני שמח שאתה פה
    סטינגר מהעתיד: כמה פעמים אני צריך להגיד לך אני לא אבא שלך! אבל אפשר לדעת מדוע זימנת אותי?
    דנישי: רציתי לדעת כמו שיש את סטינגר החבר שלנו ואותך זה אומר שיש עוד אנשים מעתיד?
    סטינגר: כן יש עוד הרבה אפילו חברים שעדיין לא הכרת...
    דנישי: אני לא מאמין! אולי תבואו כולם לביקור אני בטוח שכולם יסלחו לך אבא אם תביא אותם מהעתיד!

סוף סצנה כותרת= שבוע אחרי

מקריטה רודף אחרי מטרו בגלל שמטרו הוא חתול פתאום ברקים הופיעו מולם והם רואים את שניהם זקנים... וכך קורה לכולם הם רואים מולם אותם אבל מהעתיד וכולם מפגשים בכיכר העיר...

דוד: טוב מישהו בבקשה יכול להסביר לי מה קורה פה?!

דנישי: אה... יכול להיות שזה קצת בגללי

חבי: מה בגללך?! מה כבר עשית???

סטינגר מהעתיד: עזבו אותו אני הבאתי אותם לפה כדי שתסלחו לי

דוד מהעתיד: זה מה שאתה חושב!

טימבלאסט: מה זאת אומרת מה קורה כאן לעזאזל?!?!?!?!

ביג בוסט מהעתיד: אנחנו פה כי מצאתי כישוף בספר הכשפים העתיק של שון שיכול לשאוב נעורים מאנשים אם אותו מטען d n a, ובאנו לכאן כדי לחזור להיות צעירים סוף סוף

מתחיל קרב גדול!

כולם מרביצים לכולם... (חידו הולך להביא סוסים בשביל הקרב)

ואז פתאום אור בוהק נראה ואשכנזי מגיע הוא מגרש את כול מי שבא מעתיד באמצעות המקל שלו

נועם: מי אתה אשכנזי?

אשכנזי: אני... אלרום!

קרוקס: מה אבל אתה אמור להיות מת

דוד: אמור זה שם של דג!

ניסים: מה קשור

אשכנזי\אלרום: אני הייתי איתכם כל הזמן וצפיתי בכם בונים פסלים שלי ומקמים ערים חדשים בלי לוותר אף פעם... עכשיו אני כאן ואני נשאר לנצח!

חידו בא פתאום וצועק: כל אחד לעצמו! אהההההההה

אשכנזי/אלרום על הרצפה וסוס של חידו מעליו.

חידו: אופס שוב דרסתי אותו?

סוף!

הגב

לול לא שמתי לב שאתם אמרתם שלא תשתמשו בזה

הגב

סיפור לפרלמטום

שלום השם שלי הוא: וונהו נצחון
        אז הסיפור שלי שאין עולם ואל הצצו מנסה להחזיר אותו והוא לא מצליח אז הוא קורא לחבר שלו הבלביד הגדול
        שיעזור לו ואז הם מצליחים ואל הצצו נותן להם עונש ומעלים להם את כל מה שהיה להם באינוונטורי וכדי לקבל את זה בחזרה הם צריכים להקריב כבשה לאל הצצו ולבלביד הגדול ומטרו נעלם לא מוצאים אותו עד שמקריטה מתוודה שהוא קבר אותו חי מתחת לאדמה והוא מבקש סליחה וסולחים לו, אל הצצו שולח את הבלביד הגדול להיות אחד מהאנשים בפרלמנטום ובגלל שהוא הצטרף אז יש מלא שלום וכולם שמחים ומאושרים, והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה

טוב זה כל הרעיון אני מקווה שתבחרו את הסיפור שלי כי השקעתי ממש!
        אני מאחל לכם בהצלחה ושיהיה לכם עונה טובה ויום צצו!

בהצלחה!

הגב

השם שלי הוא- Shatz
          והסיפור שלי הוא הולך ככה:
          תהיה מריבה בין כל חברי הפרלמנט כי הם לא הבינו מה קורה ומה יקרה ואז כל אחד בורח והולך למקום אחר ובונה לעצמו בייס רחוק אחד מהשני, ולאט לאט הם מתחברים שוב וחוזרים להיות חברים טובים בונים אזור לחנויות שלהם אזור משותף שבו יהיו כל החנויות ואז לכל אחד יש בייס רחוק אחד מהשני והם משתפרים עוד ועוד והולכים בייחד לאנד והורגים את הדרקון בייחד!

הגב

שם: שון גוטמן
            רעיון:
            הרעיון היה שבעצם אחרי שחברי הפרלמנט חזרו לעונה הרביעית וכל מי שהיה בקבוצה הסגולה (סתיו,ביג בוסט,שון המכשף ועוד...) לא נכנסו למכונה
            בעצם נוצר גל של אנרגיה ששלח אותם לכל מיני מקומות וזמנים שונים בזמן ושם הם פוגשים את חברי הפרלמנט החדשים ( כל מי שההיצטרף לעונה הזאת) וחברי הפרלמנט הנוכחית (אלא שהגיעו בחזרה לעונה 4) מנסים להחזיר את החברים שלהם ותוך כדי קורים כל מני דברים מעניינים בעצם אפשר לקחת את הסיפור הזה שחברי הקבוצה הסגולה קלואים בזמן ושאר חברי בפרלמנט מנסים להציל אותם ובסוף הם צריכים להתמודד מול סטינגר מהעתיד (שהוא כביכול שליט הזמן) זה נשמע קצת מוזר אבל אם מחשבה נכונה אפשר לקחת את הרעיון הזה למימדים מגניבים בטרוף.
            בהצלחה לכולם

הגב

קןראים לי- Bingret

סיפור עונה 5 וגם איך הכול התחיל
              זה הסיפור: חברי הפלמט טסאו לחופשה וכשהגיעו למקומם סטינגר שאל
              סטינגר:דנישי תיתן את ההספקת האוכל
              דנישי:אל מה אתה מדבר
              סטינגר:מה אין אוכל!
              אוסולט:כול אחד לעצמו

לאחר מיכן חברי הפרלמט חזרו לעיר ולפתא הופאי ברק
              אצ גימינג:אל הצצו?
              קרוקס:סוסי?
              דנישי:אבא?
              בר:מה אבא איך אבא
              דנישי:סיפור מסובך אל תשאל
              מישהו מוזר:אני סטינגר
              סטינגר:לא אני סטינגר
              מישהו מוזר:אני סטינגר מהעתיד!
              אוסולט:רגע תוכיך שאתה סטינגר
              דוד:מה לא איכסמה אתה עושה
              סטינגר מהעתיד:בבקשה מי רץ ככה בלי בגדים
              מגה נאום: אי שיט זה באמת סטינגר
              סטינגר ממ אני לא רץ ככה
              מטרו:למה באתה לפו סטינגר מהעתיד
              סטינגר מהעתיד: אני חייב להעזיר אותכם אתם חייבים לברוח אתם כולכם בסקנה!
              אוסולות:כול אחד לעצמו
              דוד:לא עוד פאם די
              אוסולט:לפאמים אני נסחף
              סטינגר מהעתיד:אתם לא מבינים העיר הולכת להתפוצץ הזמן שאני מוגבל פו אתם חייבים לברוח
              קרוקס:טוב רק תיתן להרוס את 89 סוסים שלי ו
              סטינגר מהעתיד:לא! אין זמן לארוז תאלו אל המטוס ולכו מיקן
              סטינגר:טוב יללה חברה אם אני אומר את זה אז זה כנרה נכון יללה כולם מהר לעלות למטוס! אנחנו ממראים באוד שתי דקות
              דוד: אוקי חברים היקונאו להמראה
              מאגה נואם: אנחנו ממריאים, אוי שיט איפו קרוקס
              קרוקס: אני לא משאיר את סוסי
              מאגה נואם:טוב נראה שאסינו כולם במטוס
              סטינגר:אני חושב שהסטינגר הזה עבד אלינו
              בום!!!
              לפתא נואם נזכר שהפאיל כור אטומי
              בוביס:יופי זה מה שחסר לי להתחיל עיר חדשה
              סטינגר:כנראה כול עוד שאנחנו ביחד אני בתוח שהקול היה בסדר
              וזה סיומה של העיר ה4

תחילת עונה 5
              בתחילת עונה 5 חברי הפרלמט התחלקו לשני קבוצות אחת הקבוצה הכחולה והשנייה הקבוצה האדומה ושן המכשך הגדול לא רצה להיות בשום קבוצה ואז הוא הקים את הקבוצה הסגולה
              אחק כך נפתחו חנוית ומקומת חדשים,שון רצה לזמן שחקן חד ומה יצא יצאו שלושה שחקנים חדשים
              אחר כך סאינגר ודוד הלכו לחפש אוצר ובמקום אוצר מצאו את חבי
              המכשךהגדול שון היה אסור מאוד והתושבים ביקשו ממנו התבות ולשון לא היתה סבלות ושן רצה לפתור את הבאיה בקסמים ושן במקום להאלים שחקן זימן חדש
              אחר כך דוד ראה מישהו ליד קרוקס זה היה תוקבו תורבו
              קרוקס אמר שזה החבר הדימינו שלו
              דוד: הוא לא דימיוני אפשר לראות אותו
              ובכך תורבו היה מתחלת העונה ה1
              סטינגר מהעתיד בא לבקר את סטינגר כיד להגיד לו שהו נמצא בסכנה
              סטינגר מהעתיד:משהו רוצה לרצוח אותך אני יומר לך דברים שתהיה בבתיחות
              חלף זמן והיה פחירות בעיר היו שלוש מפלגות
              1:מפלגת הפלסטרים
              2:מפלגת המכשפים
              3:מפלגת החתולים
              ומי זכה מפלגת הפלסטרים המפלגה הכזירה את התכנולגיה
              ולאחר מיכן כול חברי הפרלמט גיבלו מכתבי איום מאשכנזי
              ומה שכרה לאחר מכן הגיאה הסופה שהציפה את העיר
              ומה שקרה שכולם היו אשכנזי ומה שכרה שכול אחד עשה פרנק אחד לשני
              ומה שקרה שדוד מצא את המקל של אשכנזי היה לא נוקבק 30
              כול אחד קנב את המקל מדוד לביגבוסט ואחק כך סתו ואז דנאיל זרק את המקל כדי שלא היה באיה
              וזהו ממשיכים חנויות ממשיכות להפתח
              כול חברי הפרלמט נאספו לבית הפרלמט כדי לעשות חוקים ולפתא הגיע סטינגר מהעתיד סטינגר אמר שתהיה מלחמה
              ולפתא האדומים והכחולים התחילו להרוס לשכות ולהרוג תושבים ומה שקרה עמית הקים את המחתר אבל המחתרת לא הכזיקה הרבא זמן גילו את והרסו
              ומה שקרא שהסגולים התחילו לחקור את העינין והם מצאו מסקנה
              ומה שהתברר שכול הזמן הזה סטינגר מהעתיד התחיל את המלחמה וסטינגר מהעתיד לא יודע את העתיד הוא המציא אותו וגורם לו לקרות
              תושב בעיר בנה מכונת זמן כדי להכזיר את המצב
              חידו חזר בזמן כדי לאצור רת הפיצוץ ומי חיכה שם סטינגר מהעתיד של העתיד והשנים התחילו לריב והם נלחמו כול כך חזק שקרה פיצוצ זמן וכך העיר 4 התפוצצה

וכך נגמר הסיפור שלי תודה

הגב

שמי: שגיא קמחי
                הסיפור מתחיל לאחר הפיצוץ של שתי הערים והמכונה כל חברי הפרלמנט מתחלקים לשלוש קבוצות
                קבוצה אחת עוברת לאזור בדומה לאזור של עונה שלוש שם הם בונים עיר
                קבוצה שניה מגיע לאי בסגנון עונה ארבע שם הם בונים אי ומרחיבים אותו
                קבוצה שלוש מגיע להר בסגנון עונה חמש שם הם בונים ממלכה

לאחר מספר ימים הקבוצות מתאחדות ביחד

לאחר מספר חודשים מגיע לערים רובוט דמוי תרנגול בשם סקראטץ' שכל מה שהיה לא בראש זה פראנקים הוא הולך לכל עיר ומותח ללא הפסקה את כל חברי הפרלמנט בלי פיצו לסבל
                יום אחד הוא מחליט שהוא רכוצה לבנות צוות אז הוא משתלט אל המוח של חתוליהאבוקדו ומקיה אפילו שהם שכחו איך עושים פראנקים כמו שצריך אז הוא מלמד אותם אם השירה ובמוזיקה מהשיר we are number one

הנה המילים
                סקראטץ' אומר: אתם פראנקים מנוסים
                אהה לא לא
                האם אתם פעם לא נתתם פיצוי ל למישהו אחרי מתיחה
                לא לא
                פעם נ יסיתם לרמות מישהו
                לא לא
                טוב נראה שאני צריך ללמד אתכם איך להיות מתחנים
                מוזיקה מתחילה
                הם צועקים היי
                כולם שרים: יופי פראנקרים היי 2x
                עכשיו תקשיבו לי הנה שיער קצר ברמאות לעשות פראקים זה לא טעות
                אם תרצה להיות מתחן מספר אחת, תצטרך לעשות מהנמתח סלט
                עכשיו בוא איתי קול מי שיכות ואנא אל תשמיעו קול
                נוגע במקל
                לא אל תיגע בזה
                (קריפר מגיע)
                צועקים: אההההההה
                יופי פראנקרים היי 3x
                חה חה חה
                תראאו את הפצצה הזו שהכנתי שאני אומר בום אתם מפוצצים
                בום
                תפוצצו את זה אליהם לא אליי (נאנח) בואו ננסה משהו אחר
                עכשיו תראו זה הדיל מלאתי את הבית בבלוקים כה מבחיל חה חה חה
                (חוצבים) מה אתם עושים
                מוזיקה ממשיכה להתנגן
                יופי פראנקרים
                צועק באיטיות יופי פראנקים
                היי
                יופי פראנקרים
                יופי פראנקרים
                פראנקר מספר אחת היי היי

וזהו מקווה שהבנתם למה התכוותי ובסוף סוגיית הרובוט הם כולם לוקחים אותו ומתקנים אותו והוא הופך לאזרח בערים
                (יש לי את הסקין המושלם לדמות אם תצטרכו)

הסוף

הגב

שמי דרור ניסים מזרחי או כפי איך שכולם מכירים DRoRy_zilberg

הסיפור שלי הולך כך:
                  קול אנונימי שמספר את סוף הסיפור: לפני לא הרבה זמן, ב-24 ליוני 2020 ליתר דיוק קבוצה של אנשים בשם חברי הפרלמנט גילו שהמלחמה שהייתה נגרמה בגלל סטינגר מהעתיד שהוא זה שגרם לה לקרוא.
                  כך הם גילו את זה (פלאשבאג לסירטון איך בוביז גילה את זה:
                  בוביז: הוא שלום לך סטינגר מהעתיד מה אתה צריך מחנות השיקויים שלי.
                  סטינגר מהעתיד: (בקול של זקן) אני צריך תרופה:
                  בוביז: למה סטינגר מהעתיד?.
                  סטינגר מהעתיד: בוא תתקרב אני הספר לך זה סודי!.
                  בוביז: ? אוקי.
                  סטינגר מהעתיד: (לוחש) אני צריך תרופה לסניליות האם יש לך.
                  בוביז: כן אני יראה מה אני אוכל לעשות.)

"בחזרה להווה"
                  הקול האנונימי ממשיך לקרוא: ואז אחרי כמה שעות כל קבוצת האנשים הנקראים חברי הפרלמנט התכנסו בבמת ההחרזות בכדי לדבר על כל מה שקרא, באותו הזמן נועם חשב שגם הפיצוץ שנגרם בעיר הקודמת היה בגלל סטינגר בגלל שגם שמה הוא הזהיר אותם, ואז עלה רעיון במוחו של טיטו והוא סיפר על הטוסטר זמן שלו ונתן לכולם יזדמנות ללכת שוב לעבר, אחרי שימוש בוא הוא התחיל להרעיש ולרעוד וזה נדמה כאילו הוא עומד להתפוצץ ולפני שזה קרא כולם חוץ מכמה שלא היו באותו הזמן ליד נכנסו למכונה, עד שהם הגיעו העיר הייתה הרוסה לגמרה סטינגר מהעתיד וחידו לא ששרדו את הפיצוץ וכשהם הגיעו לעיר הקודמת הם ראו שמה רק אפר ומה שנשאר מהפיצוץ ואיך שלו גם טלפון חסין פיצוצים מהמאה ה22 איפה מתי שסטינגר מהעתיד היה חיי, כולם היו בשוק, אבל פתאום בוביז ועמית צצו משום מקום בעזרת לחש חזרה בזמן שעובד רק פעם אחת ושיש אותו רק למכשפים בכירים ואז בוביז אמר "זה מה שקורה שמשחקים בזמן אני לא חשבתי שזה יהיה כזה חמור".
                  ואז דוד אמר "אז איך מחזירים אותם לחיים".
                  בוביז: אי אפשר אבל אני יודע שלסטינגר תמיד יש עליו משהו בשביל מקרים כאלו.
                  נועם: בעצם מצאנו מכשיר שנראה מיוחד אולי כדי שתראה אותו.
                  (בוביז רואה את המכשיר)
                  בוביז: רגע זה לא סתם מכשיר זה המכשימומיר שסטינגר דיבר איתי עליו.
                  חברי הפרלמנט: "המכשימומיר!?.
                  בוביז: ליתר דיוק המכשימומיר גירסת האבטיפוס הוא לא אמור לעבוד על הפעם הראשונה אבל בואו ננסה.
                  (בוביז פתח את הנעילה שיש על המכשיר ואז המכשיר התחיל לבצע קולות מוזרים ולהפיק אורות שלא נראו לפני זה,
                  אחרי כמה זמן הם ראו שזה עושה רק אורות וקולות ואז עזבו את המכשיר הסתובבו לאחור ואז יצא מהמכשיר קופסה שעלייה רשום למקרא מיידי פתחו)
                  בלי לחשוב פעמיים כולם בלי יוצא מהכלל אמרו בפה אחד: "פיתחו את הקופסה!"
                  (בוביז פתח את הקופסה וראה הבזק מהיר של אור סגול יוצא מין הקופסה ומתחיל לתפוס צורה של דמות).
                  הדמות שהייתה בקופסה זה הייתה דמות של רובוט או ליתר הדיוק אבטיפוס של רובוט, אז הרובוט אמר שסטינגר יצר אותי ואמר לי להודיע את זה "אם אתם רואים אותו זה אומר שלא הקשבתם לי אולי אני סנילי אבל אני לא שקרן אני עשיתי כמה דברים שעלהם אני התחרת אבל לא היום בניתי את פרוייקט "zilberg" בתור מכונת הצלה אבל בטעות אי נפלה לידיים של טיטו מהעתיד והוא גרם לה גם להיות מחונה שחוזרת בזמן (סטינגר אומר): "אל תיתנו לטיטו לגעת בדברים בלי הוראות הפעלה יותר בבקשה" (טיטו) "היי זה לא נכון, נכון?" (חברי הפרלה) "אע, או, אולי, אני דיי חושב שהוא צודק, יש מצב" (סטינגר מהעתיד) "בואו לא נסתה מהנוסא" קיצר הרובוט הזה יכול לשגר אותכם למקום רחוק מעוד מכל הקרינה ועוד לעזור בטוח העיר קטנה מאוד רחוק.
                  נועם: אבל מה עם חידו?.
                  הקלטה של סטינגר: על תידאגו לחבר שלכם יש ברובוט הזה את כל מה שבוביז צריך בשביל להחזיר אותו לחיים.
                  (בוביז מוציא מהרובוט את כל החומרים ומחיה את חידו) ואז ההקלטה של סטינגר: אין לכם הרבה זמן יש לכם רק כמה שניות לומר לרובוט שגר אותנו בלי לחשוב.
                  4#$%&@_!74@#^* (רעשי טלפורטציה) (ברקע סטינגר אומר אולי זה לא היה חכם לומר את המילה לפני שאנחנו יודעים מה לעשות)

קול אנונימי: "בנתיים בכפר השיבולים קבוצת אנשים קטנה שלו ידעו מאיפה זה בא"

קול אנונימי: רגע אחד זה לא הכפר שלנו!?
                  (קולות ריסוק בחוץ)
                  ואז כל הכפר הקטן החליט לבדוק מה קרא.
                  באמצה הכפר נבנה שער (מהשערים החדשים) וממנו יצאו חברי הפרלהמנט ואיתם רובוט בצבעי לבן וסגול

פארפאל: רגע מר שיבולת מה אתה קורא שמה.
                  מר שיבולת: לפי מה שאני רואה את מה שקורא עכשיו, רגע מה? הספר רושם את אצמו עכשיו?
                  אנשי הכפר וחברי הפרלה: מה? איך?
                  ואז לקרת סוף ההקלטה סטינגר אומר שאני תמיד שמח לעזור אבל עכשיו לפני שנגמר המקום ב דיסקאונקי של ההקלטה שלי האני הסביר אני הנחתי את הספר הזה בכניסה של ראש הכפר של כפר השיבולים שניה לפני הפיצוץ בשביל שהוא אל יספיק לראות שהספר רושם את אצמו (*ההקלטה נגמרה*)
                  סטינגר: לא ידעתי שאני כזה גיבור בעתיד, אולי נבנה פסל גם של סטינגר מהעתיד ולא רק של אלרום.
                  דוד: נראה לי פסל אחד יספיק לנו.
                  סטינגר: נו טוב ניסיתי.

בלי שום קשר מר שיבולת בא ושואל אתם אז יש לכם רעיון?
                  דניאל טים בלאסט: תאמת שלא אין לנו כל כך רעיון למה כולנו נעשה וגם אנחנו כבר יודעים שאנחנו לא שורדים טוב לבד.
                  מר שיבולת: נו אז אין לכם עוד מה לעשות חוץ מלגור איתנו אתם אפילו יכולים להיות עם הרובוט.
                  דניאל מטים בלאסט: רובוט? אע הדבר הזה?
                  מר שיבולת: כן אין לנו פה בעיה עם אף דבר אין לנו גם בעיה שתרחיבו את כל האזור אנחנו תמיד שמחים לשכנים חדשים.
                  (דניאל שואל את חברי ואת הרובוט אם זה טוב להם)
                  עונה להם הרובוט: אין לי כל כך מה לעשות אז אין לי בעיה, אבל בבקשה תקראו לי zilberg ולא סתם רובוט אם אתם רוצים יש לי גם שם פרטי קוראים לו DRoRy.
                  טים בלאסט: טוב אז יאללה בואו נתחיל לבנות פה עיר עם קהילה והכל. אע והפעם בלי מלחמות, הפעם כולם בונים עיר אחת גדולה ויפה כמו הערים הקודמות.

וכולם המשיכו בשלהם עד עצם היום הזה*
                  דניאל מטים בלאסט: מר שיבולת אתה יכול להפסיק לקראו את הספר הזה!
                  מר שיבולת: נו טוב אני מפסיק

ואז יש את הפתיח של עונה 6 שיש שמה אזור ירוק ושטוח עם כמה בתים מסביב ואז יוצא פורטל (מהחדשים מדגיש) וממנו יוצאים כולם ואז מתחיל המונטז בנייה המפורסם ואז בא הלוגו של הפרלמנטום THE END.

קודם אני רוצה להקדיש קרדית לי ולסיפור המצויין שלכם שבכלל נתן לי את הרעין להמשיך אותו ובנוסף מזל שעכשיו 1.16 ושיש את כל השערים החדשים אז אם חסר משהו שפספסתי זה לא נראה לי יהיה כזה נורא
                  וגם תמיד אפשר לתקן וגם אני מדגיש שאני לא מתחנף בשביל להכנס לפרלמנטום לעונה 6 אני רק אומר מה הרעיון שלי בשביל התחרות.

הגב

שם: חתולהמטאור
                    סיפור: אחרי שחידו וסטינגר מהעתיד נלחמו ואחרי שחברי הפרלמנט חזרו בשער של טיטו, העולם התפוצץ. למזלם כל חברי הפרלמנט נפצעו אך נשארו בחיים בזכות מגן מיוחד מברזל נגד פיצוצים. כתוצאה מהפיצוץ הקטלני, נוצר שביל חדש באי שעליו נוסע אוטובוס באופן אוטונומי ללא נהג. חברי הפרלמנט היקרים שלנו לא ידעו אם כדאי לעלות עליו. אחרי התייעצות, החליטו כולם פה אחד שנכנסים לאוטובוס. אחרי שכולם נכנסו וישבו האוטובוס יצא לדרך לנסיעה ארוכה ומעניינת עד שהגיע לאי חדש ולא מוכר שיש בו המון בעלי חיים שנותרו בין ההריסות לאחר הפיצוץ הגדול. האוטובוס פלט את כולם החוצה ואז הם הבינו שצריך להתחיל לבנות ולשקם הכל מחדש.

הגב

אוקי, אז אני איתן גרוייס, או just ethan, או פשוט איתן, או הרבה שמות מטומטמים שאנשים המציאו לי.
                      (הסיפור הזה מתאים למעבר לאפדייט החדש, או להוספת מודים.)
                      הסיפור: אז בזמן שאתם בפורטל, ועדיין לא הגעתם ליעדכם הלא ידוע אתם מתחילים לראות את כל העונות, כמו פלאשבקים אבל הכל מתפוצץ, ומתפרק, ונעלם, ואתם מתחילים להבין, שכל היקום שלכם נהרס...
                      אחרי כמה זמן של בכי וכאלה, אתם מגיעים ליקום חדש (מעבר טוב לאפדייט החדש), אתם מתחילים לשוחח ביניכם ומבינים שכל מה שראיתם זה אמתי, ולא חלום. שון (המכשף) מסביר לכולכם שיותר מדי סטינגרים מהעתיד וחידויים באו במגע אחד עם השני שהיקום לא יכל לשרוד את זה ונהרס. זוהי התחלה דווקא מגניבה לדעתי.
                      איך שהרופא שלומד כשפים (מצטער, ברח לי השם חחח) - אחרי כמה זמן הרופא שלומד כשפים), מגיע משום מקום, ואומר שהוא הצליח לפתוח פורטל איכשהו, אפילו שהוא לא למד את הכישוף, והגיע לעולם הזה, (אפשר להוסיף גם שהסיכויים לזה ממש נמוכים), וגם משהו נתקע בו שמרגיש כמו בן אדם (איך חידו חוזר).
                      איך חידו חוזר: הוא מגיע, ואומר שהוא וסטינגר מהעתיד נלחמו עם הרבה שיכפולים שלהם, וכשהפיצוץ קרה, זה העיף אותם, ואיכשהו הוא הגיע לפורטל ודחף משהו, ונכנס.
                      אין לי רעיון בינתיים, אם אהבתם סטינגר דוד או נועם אז אתם יכולים לדבר איתי ואני יכול לנסות להציא עוד דברים.
                      תודה רבה על הקריאה!

הגב

שם : Daniel
                        הסיפור שלי :
                        בסיום עונה חמש , כאשר חברי הפרלמנטום יצרו חור בזמן , אל הצצו שכח לשחזר נקודה אחת בפרלה-זמן , והנקודה הזאת היא עונה 2.
                        חברי הפרלמנטום שכביכול נספו ונשארו בפורטל , בעצם חזרו לעונה 2 , והתחילו לחיות שם בין ההריסות שהבלבול בזמן יצר.
                        בסוף עונה 2 , שתהיה במקביל לסוף עונה 6 , תקלה אחרונה לפני סידור הזמן תקרה , בה ישתכפל העולם.
                        בעולם הראשון והמקורי , האנשים בעונה 2 ימשיכו כרגיל , והאנשים בעונה 6 יסיימו לרצות את העונש ויתחילו את עונה 7.

אבל בעולם השני , חברי עונה 6 יחזרו בזמן לעונה 3 וחברי עונה 2 יתקדמו בזמן לעונה 3 וכולם בעולם הזה ישכחו את מה קרה בשתי העונות.
                        וככה הפרלה-זמן הסתדר , וחברי עונה 3 יוכלו לחיות בשלווה בלי שידעו שמשהו מזה קרה.
                        בעונה 4 שהעיר מתפוצצת , בעצם העולם השני מתפוצץ וכולם עוברים לעולם הראשון , שם יקרה אסון הזמן שוב.

מקווה לזכות (:

הגב

התחרות ננעלה! תודה לכל מי שהשתתף!
                          נודיע על הזוכה בקרוב וניצור איתו קשר בהודעה פרטית כאן בפורום!

הגב

Working...
                          X